מגנטים למסיבת רווקות - אושר של מגנטים

באנר


מגנטים למסיבת רווקות

מנציחים את הרגעים האחרונים של הרווקות

הצעת הנישואין כבר מזמן מאחורינו, השמלה כבר בשלבי התפירה האחרונים וזה אומר שעכשיו האחריות עוברת אלייך, החברה הטובה של הכלה, והמשימה שלך היא לתפור ערב מושלם שיהווה פרידה נפלאה ומרגשת של הכלה מהרווקות. לצורך האירוע הגדול יש כמה דברים קטנים ומשמעותיים שצריך לטפל בהם, חלקם יהיו פשוטים מאוד כמו התאריך (שנגזר מלוח הזמנים הצפוף של הכלה) ורשימת המוזמנות (שהן החברות של הכלה, מן הסתם). משימות אחרות הן קצת יותר מורכבות, כמו תכנון התפריט (תוך התחשבות במגבלות תזונתיות שונות של המשתתפות), הזמנת השתייה, קביעת המיקום וגם תכנון הפעילויות שילוו את הערב כולו ויהפכו אותו למצחיק ולמהנה במיוחד עבור כולן, ובעיקר עבור הכלה הנרגשת.

 

לא לשכוח מזכרת!

מאחר ותכנון מסיבת רווקות דורש בדרך כלל כמה שבועות של היערכות, בהתאם לאופי הערב שאת מתכננת לכלה ובהתאם למשימות שנגזרות מהפרויקט הגדול, אין ספק שמגיע לך, לכלה ולמשתתפות מזכרת. סביר להניח שהטלפונים הניידים ישמשו כמצלמות וחלק מהתמונות ימצאו את דרכן גם לפייסבוק, אבל יש לשיטה הזו חסרונות. ראשית, הצלמת תמיד תיעדר מהתמונה (וגם סלפי לא תמיד יוצא מוצלח), ושנית – התמונות לרוב נעלמות מהר מאוד, ככל שהפייסבוק ממשיך לעודד אותנו להעלות תמונות חדשות ולדחוק את הישנות לאחור. אם כן, פתרון אפשרי שעומד לרשותך ויכול לפתור את שתי הבעיות הללו הוא הזמנת צלם מגנטים למסיבת רווקות.

 

היתרונות של מגנטים למסיבת רווקות

מגטים לאירועים משמשים במקרים רבים לחתונות, בר/בת מצווה, ברית מילה ועוד שלל אירועים שונים, אשר המטרה המרכזית היא פשוט לאפשר מזכרת מיוחדת לאורחים. אלא שאפשר להזמין גם צלם מגנטים למסיבת רווקות, כך שכל הבנות שיגיעו – ובעיקר הכלה – ייקחו איתן הביתה מגנטים אישיים עם התמונות הכי מרגשות ומשעשעות מהערב המיוחדת שהפקת. המגנטים הללו יהיו תלויים על המקרר או בחדר העבודה שלהן, כך שבכל פעם שיחלפו לצדן ייזכרו בערב הבלתי נשכח שתכננת וחיוך גדול יעלה על פניהן. מעבר לכך, לא יקרה מצב שמישהי תרגיש שהיא קצת נשארת מאחור ונדרשת לצלם כל הזמן, אלא כולן יקבלו מזכרת מדליקה מערב שגם הן היו חלק בלתי נפרד ממנו.

 

טיפים לבחירת צלם מגנטים

אם את בוחרת באפשרות של הזמנת צלם מגנטים למסיבת רווקות שאת מתכננת, הקפידי בעיקר על איכות העבודה שלו. השוק הזה רווי כיום באפשרויות, אבל לא כולם באמת מספקים איכות טובה, גם אם המחיר שלהם נמוך במיוחד. בקשי המלצות מחברים, שהרי צלמי מגנטים נמצאים כיום כמעט בכל אירוע כך שסביר שגם מכרייך התנסו בצלמים כאלה ואחרים לאחרונה, ובקשי לראות גם מגנטים ישנים כדי לוודא שהם שומרים על איכותם לאורך זמן. מסיבת הרווקות הזו היא אחת ההפקות המרכזיות שתארגני, אין סיבה שתצאי ממנה ללא מזכרת.