מהם 5 הדברים שאסור לוותר עליהם בחתונה - אושר של מגנטים

באנר


מהם 5 הדברים שאסור לוותר עליהם בחתונה

אחד האירועים המרגשים ביותר וכזה שכולם תמיד מצפים לו הוא חתונה. יחד עם זאת, על מנת להפוך את האירוע למיוחד וכדי להבטיח את ההנאה של כל האורחים בו, יש להקפיד על 5 דברים עליהם אסור בשום פנים ואופן לוותר בחתונה.

אולם אירועים עם גן וצלם מגנטים

הדבר הראשון הוא האולם, או ליתר דיוק החוויה איתו מביא האולם. ישנם לא מעט אולמות אירועים ברחבי המדינה, אך חשוב לבחור בזה שיהפוך לכם החתונה להרבה יותר אטרקטיבית. אחת השיטות לעשות זאת היא לבחור אולם אירועים שמשלב גם גן, כלומר אולם בתוכו יהיה אפשר לערוך את חגיגות השמחה והריקודים אך בנוסף גם שיהיה חלק של גן בו ניתן לערוך את קבלת הפנים ואת החופה. דבר השני ומשמעותי לא פחות אינו קשור למקום בו נערכת החתונה, אלא קשור דווקא לאדם ספציפי שמגיע לחתונה- צלם המגנטים. אחד הטרנדים הבולטים ביותר של השנים האחרונות הינו צילום מגנטים לאירועים, טרנד שסוחף אחריו רבים ומאפשר לכל האורחים באירוע להיות מתועדים בזמן אמת ולקבל מזכרת מהחתונה כבר בזמן האירוע. מדובר באחד הדברים שהכי משמחים את האורחים במהלך האירוע, כשדבר זה בא לידי ביטוי בעיקר כשלא מעט מהמוזמנים רודפים אחר צלם המגנטים על מנת לעשות עוד מגנט אחד קטן.

בחירת המוזיקה באירוע

אז לאחר שאולם משולב עם גן כבר יש ואפילו צלם מגנטים שידאג למזכרות עבור האורחים כבר הוזמן, כעת יש לשים לב אל המוזיקה שתתנגן באירוע. מוזיקה עדכנית, מוזיקה מזרחית או מוזיקה שמתאימה לעדת משפחות המתחתנים, הכל אפשרי בחתונה אך תחת התחשבות בהתפלגות האורחים. אולם אירועים בו רוב האורחים יהיו אורחים מבוגרים, יהיה מקום בו המוזיקה המתאימה ביותר תהיה מוזיקה שקטה. אם רוב האורחים יהיו צעירים, דווקא מוזיקה עדכנית ומקפיצה היא זאת שתהיה הרלוונטית ביותר. ואם רוב האורחים יהיו כאלה שפשוט באים לעשות שמח ולא משנה באיזה גיל הם נמצאים, המוזיקה המתאימה ביותר תהיה המוזיקה המזרחית.

מזון ומשקאות

הדבר הרביעי בלעדיו החתונה לא תיראה אותו הדבר הוא הבופה בפתיחה. לעומת שאר המנות, שם אין תסריט קבוע כאשר חלק מהמתחתנים יכולים לבקש מנות אישיות לכל אורח וחלק אחר יבקש מזנון חופשי, דווקא הבופה בהתחלה הוא החשוב ביותר מאחר ובו האורחים יוכלו לטעום סוגים שונים של אוכל ללא הגבלה מיד כאשר הם מגיעים לאירוע וקיבתם מקרקרת. הדבר החמישי והאחרון הוא האלכוהול. על מנת שיהיה שמח וכדי שכל האורחים יוכלו ליהנות, חשוב מאוד שיהיה בר אקטיבי באירוע, על מנת שכל אורח שיהיה מעוניין להתבשם קלות יוכל לעשות זאת ולהוציא את האנרגיות שלו על רחבת הריקודים.