מגנטים איכותיים לאירוע החתונה שלכם - אושר של מגנטים

באנר


מגנטים איכותיים לאירוע החתונה שלכם

כל זוג שעומד להתחתן חולם על החתונה המושלמת שתכיל את כל מה שנדרש ומעבר לזה כדי לשדרג את היום המיוחד ולהיות הכי מקוריים שניתן. ההכנות הן רבות, החל מהשמלה והחליפה של הזוג עד לבחירת אולם אירועים, הזמנות, עיצוב השולחנות, צלם החתונה ועוד פינוקים רבים לאורחים.

כל זוג מעוניין שלאורחים שלו תהייה מזכרת מיוחדת מהיום המרגש שלהם. פינוק כזה יכול להגיע בצורת מגנט תמונה שזו דרך מושלמת להנציח את היום המאושר. האורחים שנראים במיטבם ישמחו להצטלם במגוון תמונות, בתום האירוע יוכלו לקחת את התמונה איתם הביתה ויניחו אותה על המקרר וכך יוכלו להיזכר ברגעי החתונה הקסומים.

אטרקציה קסומה לחתונות     

בימינו יש מגוון אטרקציות בחתונות, אבל האטרקציה של המגנטים מובילה בגדול. היא משמחת את הזוג ובו בעת את האורחים. זו גם אטרקציה שלא דורשת התעסקות כי מי שאחראי עליה הוא צוות שמצלם ודואג לפתח ולהגיש לאורחים, השירות מתבצע מההתחלה ועד הסוף.

איך זה מתנהל?                                                                                                   

לכל אירוע חתונה שנבחרה בו האטרקציה המדהימה של מגנטים יגיע צוות צילום מקצועי של מגנטים, בדרך כלל שני אנשים, צלם וגרפיקאי. הוא ימתין בכניסה של אולם אירועים כבר משלב כניסת האורחים הראשונים, שלרוב הם המשפחה הקרובה, הוא יצלם אותם ויגדיל את הצילומים בהגדלות מרהיבות שהמשפחה והאורחים יקבלו בתום האירוע.  

בעיצומו של אירוע החתונה הצלם יסתובב ויצלם את האורחים מתחבקים ומתנשקים ומחייכים לכל עבר כשההתרגשות והשמחה בשיאה. גם בשלב החופה יהיו צילומים רבים שיתנופפו ברקע וצלם המגנטים יידע לתפוס תמונות איכותיות. בזמן שהאורחים מובלים לשולחנות ומתיישבים לאכול, זה זמן שהצלם והגרפיקאי מתפנים לפתח את התמונות היפות.

סלואו החתונה                                                                                                

אל תדאגו, הצוות ידע בדיוק מתי לחזור לריקוד החשוב ביותר של הזוג ולתעד אותו- הוא יצלם את הזוג המלכותי רוקד ויפתח את התמונה בכמויות גדולות על מנת שלאורחים רבים תהייה מזכרת מתוקה מהריקוד המרגש. בזמן הריקודים שכל האורחים מוזמנים לרחבה, הגרפיקאי של צוות הצילום מתפנה להכנת התמונות ולאחר מכן מציב לוח גדול ברחבה עם כל תמונות המגנט שצולמו וכל האורחים מוזמנים לבוא ולקחת מהלוח את התמונה שלהם. הצוות ימשיך לצלם כל העת ולהפיץ תמונות מגנט לאורחים לאורך כל האירוע. ובו בעת הגרפיקאי ימשיך את עבודתו בעמדת הפיתוח.

מעצים את השמחה                                                                                         

ביום יום אנחנו מצלמים הרבה בטלפון ורוב התמונות שלנו נשארים בתוך גלריית התמונות שלנו. תמונות המגנט הם זיכרון מתועד, שכל פעם שמביטים בהן מתרגשים ונזכרים ברגעים קסומים. סיבה נוספת שכדאי להביא צוות לצילומי מגנט לאירוע, שזה תמריץ טוב לכל אלה שמעדיפים לשבת ולא לקום ולרקוד ובכך לא לקחת חלק מהאירוע, אטרקציית המגנטים מובילה אותם באלגנטיות לרחבת הריקודים וגורמת לכל אחד להעלות חיוך, לשמוח ולהעצים את השמחה וההילולה סביב הזוג המאושר.