למה צריך גם מסך כאשר קונים מקרן? - אושר של מגנטים

באנר


למה צריך גם מסך כאשר קונים מקרן?

השכרת מקרן ומסך בשנים האחרונות היא תופעה מאוד מקובלת ולו משום שאנשים מבקשים לעצמם את ההנאה של צפייה במסך גדול. לקולנוע תמיד הייתה השפעה גדולה עלינו וכל מי שיכול להרשות לעצמו רוכש טלוויזיה בגודל המקסימאלי בהתאם ליכולת התקציבית, אבל מעבר לרכישת טלוויזיית ענק, גם השכרת מקרן ומסך ואפילו הרכישה שלהם, זו מגמה שהולכת וצוברת תאוצה. מרבית האנשים חושבים בתור התחלה שצריך לקנות מקרן, אבל לא מדובר רק במוצר הנ"ל ותו לא, משום שהמקרן לא יכול להקרין על כל משטח ואם כבר רוצים שיהיה מיצג איכותי של תמונות וסרטים, הכי טוב יהיה להשלים גם עם מסך.

למה באמת צריך מקרן?

הצורך במקרן עולה מתוך הרצון להשביח עד כמה שניתן את איכות הצפייה. אחת האטרקציות המהנות ביותר שיש לנו כבר עשרות שנים היא היציאה לקולנוע. הקולנוע תמיד היה מלא בקסם גדול משום שמדובר בישיבה בתוך אולם חשוך מלא באווירה קסומה. שהסרט עולה הכל מוצג על מסך גדול עם איכות סאונד מרשימה מאוד ואנחנו מחפשים בכל דרך לשחזר בגרסאות הביתיות את האטרקציות הללו. לכן, ככל שעובר הזמן עוד ועוד אנשים חושבים על רכישת מקרן ואף עושים זאת כדי למקם את המקרן במקום אסטרטגי בבית ועושים את כל מה שאפשר כדי להפוך את האווירה הביתית לאווירת קולנוע מדי פעם. כך אפשר גם לחוות את אווירת הקולנוע כאשר רוצים. אמנם לא תמיד זה נראה כמו אולם קולנוע מושלם, אבל בהחלט מקדם את כל האווירה שחולמים עליה.

אז למה צריך מסך?

רק לקנות מקרן זו לא באמת יצירת אווירה קולנועית מקרן יקרין את הסרטים והתמונות על כל משטח אבל אנחנו צריכים לדעת שלא על כל משטח נוכל לראות את התמונות הללו וגם אם נכין את המקרן מול קיר לבן, עדיין לא נוכל לקבל את האפקט שכל כך נרצה ומה גם, שרק על מסך באמת נוכל למצוא את הדרך הטובה ביותר להציג את הנעשה. מסך מתאים למקרן יכול להגיע בגדלים שונים ועם תנאי גלגול שונים. מי שרוצים להשקיע יכולים לתלות את המסך מן התקרה ובעצם אפשר יהיה לגלול אותו למעלה ולמטה ככל שנרצה  ולעומת זאת יש גם את האפשרות לרכוש מסך איכותי שיעמוד על סטנד וייתן את המענה הנדרש לכל צורך שהוא בהתאם לפעולת המקרן.

לעשות את זה כמו שצריך

אם כבר רוצים לעשות את זה כמו שצריך, הכי טוב זה להשקיע את מה שצריך במוצרים הנדרשים. החוויה הקולנועית היא חלק בלתי נפרד מן התרבות האנושית של המאה האחרונה ואנחנו באמת רוצים ומתכוונים לפתח אותה עוד יותר. מכיוון שהתרבות הזו נכנסה לבתים הפרטיים שלנו, אנחנו יכולים לראות כיצד הטכנולוגיה מתפתחת עוד ועוד ומציעה לנו את שלל הפיתוחים המעניינים ביותר לצריכה ביתית ובמחירים סבירים יותר. בשנים האחרונות מחירי המקרנים ירדו בצורה משמעותית ולו משום שהחומרים הוזלו והטכנולוגיה השתכללה. ניתן למצוא היום מקרנים המתאימים לכל כיס ועל אחת כמה וכמה כאשר אנחנו מדברים על מסכים. אם עכבר קונים מקרן טוב לבית, אז למה לא להוסיף עוד סכום סביר ולרכוש גם מסך?

השכרה או רכישה

אמנם השכרת מקרן ומסך היא אפשרות מאוד נוחה וטובה, אבל גם רכישה היא הדבר המומלץ לרבים. הכל שאלה של סכומים ואם כבר רוצים להשתכלל ולהרגיש טוב עם מה שיש לנו, השכרת מקרן ומסך יכולה להיות לפעם הראשונה כדי להרגיש מה זה לחוות את הקולנוע הביתי במלוא הדרו, אבל אם כבר רוצים ללכת צעד אחד קדימה, לפחות, אפשר בהחלט לקנות מקרן טוב ולהוסיף לו מסך והכל נראה בבית הכי טוב שאפשר. איכויותיהם של המוצרים הללו מהווים תחרות מאוד בריאה עם עולם הטלוויזיות. הרי את המקרנים של היום ניתן לחבר למחשבים ולאינטרנט וכך ניתן גם לחוות את השימוש במחשב וכמובן בDVD באיכות גבוהה למדי, עם תוספות של מערכת סאונד מושלמת ומה צריך יותר מזה?

הולכים על עסקאות חבילה

עסקאות חבילה הן צעד צרכני שיכול להועיל מאוד ברגע שמבינים את ההשלכות הכלכליות. היום אפשר לקנות מקרן במקום אחד ומסך במקום אחר, אבל אין שום מניעה לרכוש את המקרן ואת המסך באותו המקום ולקבל מחיר טוב יותר. הרי לא באמת צריך לקנות רק מקרן ולהסתפק באיכות התמונה שתהיה על הקיר או אפילו על סדין לבן שיכול להיות נחמד להקרנה. מה שצריך כאן זה מסך איכותי שייתן מענה מקצועי לצרכים השונים ובעיקר למקרן שיוכל להציג את מה שאנחנו רוצים ללא פשרות. החוויה הקולנועית היא ללא ספק אחת האטרקציות הנדרשות ביותר ולא משנה אם אנחנו ילדים או מבוגרים, שכן עולם הקולנוע פונה לכל הגילאים עם סרטים בז'אנרים שונים ותמיד אפשר להתחבר לברטים העדכניים ביותר לעומת סרטים קלאסיים שתמיד כייף לצפות בהם, במיוחד במקרן הביתי.