חתונה בטבע - חתונה מחוץ לקופסא - אושר של מגנטים

באנר


חתונה בטבע – חתונה מחוץ לקופסא

מי אמר שחתונה חייבים לקיים אך ורק באולמות אירועים?

הולכים בדרכי הטבע לאורך מרגלות ההרים ומרגישים את האוויר הצח במקום הכי טבעי שיש.
אם גם אתם עומדים בפני התלבטות באיזה מקום לבחור אולי כדאי שתשבו רגע ותקשיבו.

אולמות אירועים יש בשפע וכל אחד הוא מיוחד. ישבנו וחשבנו איך אפשר להתחתן בקונספט ייחודי.
בדיוק לשם כך החלטנו לתת לכם מקומות מומלצים לחתונה בטבע.

זה הרגע להחליט מה בדיוק מתאים לכם. הרגע בו "אבק כוכבים" אינו רק עוד משפט מוכר אלא אווירה קסומה ואמתית תחת שמי הכוכבים וכמובן עבור הכוכבים האמתיים של הלילה הזה. החתן והכלה בכבודם ובעצמם.

 

חתונות בטבע – מקום ירוק יותר

חתונה בחיק הטבע הינו קונספט מיוחד אשר בא לתת מענה לכל אוהבי הטבע באשר הם.
כל מי שמדבר אליו נופים מרהיבים, עצים, פריחה וים יודע שאין מקום רומנטי יותר להתחתן בו מאשר בטבע. חתונה תחת כיפת השמיים הפכה להיות טרנד של ממש. החתן והכלה רוצים לגוון ולבחור מקומות אחרים, חדשים ומעניינים לקיים בו את הטקס הגדול בחייהם.

חתונה קטנה בטבע לאור הכוכבים קיבלה משמעות גדולה יותר עבור הרגע האחד הזה בו החתן שובר את הכוס ואומר "הרי את מקודשת לי כדת משה וישראל" והאוויר הצח בחוץ עוטף וממלא אתכם בתחושה של ניצחון, באווירה רומנטית ושבירת השגרה.

 

חתונות בטבע ניתן להפיק באמצעות חברת הפקות מקצועית אשר תדאג לכם להגברה ותאורה,

בר משקאות איכותי, מוזיקה שתלווה אתכם במשך אירוע החתונה שלכם בטבע, חברת צילום, שירותי קייטרינג, עיצוב וסידור האולם ובהתאם לקונספט הייחודי שלכם.

 

חתונה בטבע בצל הדומים – נאות קדומים

צל הדומים ממוקם בשמורת נאות קדומים במרכז הארץ ליד יער בן שמן. תוכלו לתאם פגישה לייעוץ לפני החתונה שלכם תחת כיפת השמיים והכוכבים. מקום משגע וקסום בדיוק כמו פעם אשר ייקח אתכם למסע של יום אחד גדוש ומלא בחוויות עם טעם אחר.

 

אוכל מאולם אחר

צל הדומים יצאו בקונספט ייחודי עבור אירועי חתונות בטבע לזמן מוגבל מדובר בקונספט קולינארי שיעמוד לרשותכם במתחם דוכני מזון שעוצבו במיוחד עבור אירועי חתונות בטבע. מנות שף טעימות שצריך פשוט רק להגיע ולטעום לפני שמחליטים  אם חתונה בטבע היא משהו שתתחברו אליו. יש רק דרך אחת לגלות כמה רומנטי יכול להיות הערב הזה עבורכם.

חתונה קסומה בטבע.