המדריך לבחירת צלם מקצועי לאירוע הבא שלכם - אושר של מגנטים

באנר


המדריך לבחירת צלם מקצועי לאירוע הבא שלכם

שמתחילים לתכנן אירוע חדש, מתחילים גם להתבלבל משפע האפשרויות המוצעות לנו ומריבוי האופציות לכל תחום ולכל בחירה בחתונה. רשימת הפרטים נדמית אינסופית ולפעמים יכולה קצת להלחיץ, כל כך הרבה דברים לדאוג להם, לקבוע ולארגן אך הכל בשם האהבה והזוגיות. אחת מההחלטות החשובות ביותר בתכנון אירוע היא בחירת צלם נכונה. כדי לבחור צלם מתאים שישמח אתכם ויניב תוצאות מעולות ותמונות מצוינות מהאירוע, שמרו על הכללים הבאים:

ודאו שיש לכם כימיה מצוינת עם הצלם: כבר בפגישה הראשונה, תוכלו לראות מה הסגנון של הצלם, איזו התנהלות יש לו ולבחון את אופי ההתנהגות. אם הוא נחמד אליכם בפגישה אבל "נובח" על לקוח שמתקשר, זה אמור להדליק נורה אדומה, אם הוא משנה את דעתו לגבי המחירים כל רגע, וותרו עליו ועל מצבים שיוכלו לגרום עוגמת נפש. כלל חשוב בתכנון חתונה הוא להסיר כל מכשול או אובייקט שעלול ליצור בעיות ביום החתונה עצמו – מראש! בחנו את הכימיה ביניכם לצד הרפרטואר המקצועי, זה לא פחות חשוב.

הגדירו מטרות מראש: השתמשו בכלים של וידאו, מגנטים לאירועים ותמונות רגילות, בחוכמה. וודאו שכל אחד מהצלמים עובר תדריך בדיוק על מה שאתם מחפשים מהאירוע. כלומר, אם אתם מעדיפים את פוקוס הצלמים עליכם ביום החתונה מזוויות שונות ופחות חשוב לכם תיעוד האורחים, הפנו את צלמי מגנטים לאירועים לתיעוד האורחים היקרים ושאר הצלמים יוכלו להתמקד בכם. אם חשוב לכם תיעוד המשפחה כולה, וודאו שהצלם לא מפספס שום דודה שעלולה להיעלב. הגדירו את הרצונות שלכם ולא תתאכזבו.

הגדירו מטרות מראש כדי לקבוע מחיר מראש: בתכנון צילום אירועים, יש כל מיני אפשרויות לחבילות צילום אירועים בסטודיו ויז'ן , התאימו את הנכונה ביותר עבורכם. אם פחות מעניין אתכם אלבום חתונה מעוצב אבל חשוב לכם לתעד את האירוע מכל זווית, השקיעו את הכסף בעוד צלם מגנטים לאירועים או צוות וידאו נוסף. אם אתם מוותרים על קולקציית צילומים מקדימים לחתונה, לא כולם מתחברים לטרנד הצילומים הקבוע, אתם יכולים לחסוך כסף ולהפחית לחצים. עם זאת, בכל מקרה אל תבחרו צלם חובבן ואל תתפשרו על איכות ומקצוענות – בחרו צלם בעל ניסיון וידע, שצילם אירועים בעבר ויש לו מוניטין מעולה ופורטפוליו עבודה שמתאים לכם.

וודאו שהכל כתוב וחתום: כמו בכל תחום ונושא, כדי למנוע בעיות, וודאו שיש לכם הסכם עם או חוזה כתוב מראש וחתום. אל תשאירו מקום לויכוח או טענות ביום האירוע, הכינו חוזה מסודר בו מופרטים כלל השירותים – וידאו, סטילס, מגנטים לאירועים וכו', לפי שעות, תעריפים, גודל הצוותים ומחיר סופי. כמה שיותר פרטים מראש, מונעים אי נעימות או חלילה בעיה במועד האירוע המיוחל ואפילו לאחריו בתהליכי התשלום. יום החתונה שלכם הוא יום חשוב מדי בכדי לסמוך על המזל בלבד.