המדריך לבחירת מזכרות לאירועים בלתי נשכחים - אושר של מגנטים

באנר


המדריך לבחירת מזכרות לאירועים בלתי נשכחים

מזכרות לאירועים

הפקת אירוע הוא תהליך לא פשוט הדורש מאיתנו בדרך כלל עשייה סביב תחומים שאין לנו שום ניסיון בהם, שמעולם לא היינו מעורבים בהם בשום צורה ואופן, ועדיין אנחנו דורשים מעצמנו להפיק את האירוע בעלות הנמוכה ביותר, באיכות הגבוהה ביותר, ושהאירוע יהיה גם יוצא דופן ובלתי נשכח. מן הסתם, לא תמיד זה מצליח, אבל אתם מבחינתכם רוצים לעשות את כל מה שנדרש כדי שכך יהיה. בהיבט זה, אתם רוצים לדעת שהצלחת האירוע יכולה להיקבע גם אחרי שהאירוע נגמר. השאלה היא כיצד זוכרים האורחים את האירוע שלכם, ועל זה תוכלו להשפיע באמצעות שורה של מזכרות לאירועים אותן תוכלו לשלב באירוע שלכם.

 

מגנטים לאירועים – המזכרות האולטימטיביות לאירועים

אחד מסוגי המזכרות הפופולאריים ביותר והיעילים ביותר הוא מגנטים לאירועים. המדובר במגנטים דקים וגמישים עליהם ניתן להדפיס תמונות עם כיתוב מעוצב של פרטי האירוע. האורחים שלכם ישמחו לקבל מזכרת כזאת, והם גם ישמחו לעשות בה שימוש על דלת המקרר. אתם מרוויחים מזה את ההזדמנות לשמח את האורחים שלכם ולהעניק להם ערך, ואת היכולת להשפיע על האופן בו זוכרים האורחים שלכם את האירוע. להביט בכל בוקר במגנט התלוי על דלת המקרר, ולראות אותך שמח, מחייך ורוקד, יוצר אצלך את הזכרון שמדובר באירוע שבו נהנית מאוד, וזאת בדיוק המטרה שלכם.

מזכרות שנשארות זמן רב בסביבה, ומשקפות רגעים של שמחה והנאה

כמובן שישנם סוגים נוספים של מזכרות לאירועים, אלא שרובם הם מתכלים ואינם נותרים לאורך זמן, ואינם מעניקים את אותו הערך כמו מגנטים לאירועים. כך למשל, באירועים רבים מחלקים בלונים, זוהרים למיניהם, זרי פרחים שנשארים בסוף האירוע וכדומה. כל אלה הם כמו מתנות קטנות, אך כאלו שנעלמות בתוך מספר ימים ולא מותירות זכר. מגנטים לאירועים, לעומת זאת, מיועדים לשמש את האורחים שלכם למשך שנים ארוכות, להפוך את דלת המקרר שלהם לחיה יותר וצבעונית יותר, ולקבע אצלם זכרון חיובי ומהנה סביב האירוע שלכם.

בבחירת מזכרות לאירועים אתם רוצים:

  1. לוודא שהמזכרת משקפת רגעים של שמחה והנאה
  2. לוודא שהמזכרת יכולה לייצר ערך לאורח
  3. לוודא שהמזכרת יכולה להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות

ההיבטים הצרכניים של בחירת מזכרות לאירועים

לא מדובר על תהליך מסובך מדי, אבל כזה שצריך להקפיד בו על כל שלוש הנקודות הנ"ל. בנוסף לכך, אתם רוצים לבחון את נושא המחיר, הרמה המקצועית של נותן השירות ואת איכות המזכרות והיכולת שלכם להתאים אותן אישית אליכם ואל האירוע שלכם.