בלונים לאירועים - אושר של מגנטים

באנר


בלונים לאירועים

בלונים לאירועים – הכירו עוד טרנד מנצח

מתכננים אירוע משפחתי או עסקי? כדאי שתכירו את האופצייה של בלונים לאירועים, דרך פשוטה, חסכונית וקלה להפוך כל אירוע לשמחה צבעונית. במקום לחזור על אותו גימיק, אל תהיו בנאליים, בחרו עיצובי בלונים שירשימו את האורחים, יראו מעולה בתמונות ויכניסו אווירה משמחת לחגיגה.

יש מספר סוגים של בלונים לאירועים שיתאימו להפקת אירועים, מה למשל?

  • זרי בלונים: ניתן להציב זרי בלונים ענקיים ומרשימים בכניסה לאירוע, בצבעים מתאימים לאירוע או לחברה ולמותג, בלונים שיוצרים אפקט חגיגי מיד בכניסה למתחם. אם אתם מארחים חגיגה עם ילדים, העניקו לכל ילד בלון מתוך הזרים בכניסה ותראו חיוכים תיכף ומיד. זו כל הכוונה הרי, לשמח את האורחים שלכם!
  • אמני בלונים: דרך מקורית ומיוחדת להכניס שמחה לחתונות, בר ובת מצווה, בריתות ועוד אירועים דומים היא לשלב אטרקציה של אמן בלונים – אטרקציה מקסימה וקסומה שגם ילדים וגם מבוגרים אוהבים! תתפלאו, אבל גם הדודה המבוגרת שלכם שלכם תרגיש כמו נסיכה ליום אחד על הרחבה עם צמיד "פנינים" עשוי בלון והילדים הקטנים בכלל ישתגעו על החיות והדמויות מבלונים. אטרקציה שמבטיחה תוצאות מידיות – אין גדול ואין קטן שלא אוהב בלונים, ואנחנו ניווכחים בזה בכל אירוע מחדש.
  • קשת בלונים: כדי ליצור כניסה מרשימה להפקה שלכם, השתמשו בקשתות בלונים לאירועים – בלונים שזורים יחד היוצרים קשת מהממת של צבע. החד-פעמיות והגוונים של הבלונים יכניסו אור ושמחה לחגיגה. תוכלו להציב את הקשתות האלה בכל מקום, בפנים או בחוץ, לא חייבים להיעזר בקיר כלל וכלל – אירועים רבים בשטח משתמשים בקשת בלונים כדי ליצור אווירה מיוחדת מיד.
  • צורות מבלונים: האופצייה הזו היא מאוד פופולרית לחתונות, במיוחד יצירת צורות רומנטיות מבלונים או בלונים בצורות רומנטיות. מה למשל ניתן לעצב? זוגות של ברבורים לבנים וביניהם צורות לב, צורת לב ענקית, צורת נשיקה, צורות של טבעת (מקסים במיוחד!) ואפילו חתן וכלה! אין גבול ליצירות שניתן לעצב יחד, אז תתפרעו על הדמיון ותנו לנו, המקצוענים, לדאוג לפרטים ולביצוע בשבילכם.
  • הצעות נישואין: בלונים לאירועים הם לא רק לאירועים רבי משתתפים, חגיגה אינטימית ומרגשת של הצעת נישואין יכולה להפוך כל חדר/בית או חצר למקום רומנטי ולהכניס מימד של ייחוד והשקעה להצעה. דוגמאות פופולריות מתוך הצעות נישואין הן: משפט ההצעה שעשוי מבלוני לבבות, סימני שאלה ולבבות ואפילו הצהרות אהבה פורחות וצבעוניות. אנחנו נעשה הכל מבחינה עיצובית כדי שהיא תגיד…כן, כן וכן!

ימי הולדת: שחוגגים ימי הולדת, של צעירים ומבוגרים, אנחנו לא תמיד רוצים להכניס אווירה קלאסית וכבדה, אלא לייצר דווקא עליצות והתרגשות. בלונים לחתונה למסיבות הפתעה הם גם פופולריים במיוחד – חתן/חתנית השמחה בדרך כלל לא צופה את ההשקעה ואת השינוי שהבית או המקום עובר עם הבלונים – והתגובות? תמיד נהדרות!